Zuzka007_23

Co nejvíc zabírá na kluky ve věku 10–12?

Prosím už dlouho se známe a nemáme o čem mluvit budu moc ráda když mi pomůžete!

Nejlepší odpověď
tom004

Těch možností bude určitě dost.Ale,mne spíše zaráží,že si v tomto věku,nemáte co říci,nebo,o čem mluvit. ☹

Další odpovědi
žolik

jaké mají rády filmi,sport,cím budou,co by chtěli dokázat,je toho hodně,třeba mají rádi fodbal.

Zdroj: žolík

Terryle

O úplnejch hloupostech – o knížkách, filmech, seriálech, na co kdo kouká… a o každodenním obyčejným životě. Jak vás štvou rodiče, sourozenci, učitelé, co vám kdo kdy proved, co jste kdy komu provedli vy… :o) Buď se rozpovídáte, nebo ne. Pokud ne, tak si z toho nic nedělej, někdy si lidi prostě přestanou s věkem rozumět, i to je život…