Pokročilý

Co myslíte, že je na základní škole nejtěžší učivo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chování ?

Další odpovědi:

Bronzový

Pro mne to byla chemie a dějepis.
Nejsnadnější matematika a geometrie.
Vždy je to ten který přestaneš zvládat a pak se ti už jen kupí látka.
Je dobře snažit se nepodlehnout.

Ptala jsem se žáků Waldorfské školy (mají vždy delší časový úsek pro jeden hlavní předmět asi 2 měsíce a pak zas jiný předmět) co dělají když jim ten hlavní předmět nejde a nebaví je, jak to přetrpí a oni na mne koukali a netušili o čem mluvím až jedna dívka řekla, že jí jednou nešla moc němčina, tak přestoupila na německou waldorfskou školu aby si jazyk procvičila.
My těch 45min přežijeme a zapomeneme si úkol jak nám to pak může jít? To by bylo všechno učivo těžké.
Doplňuji:
Jsi dobrý Michale Kole, právě jsi řekl že na základní škole je nejtěžší vysoká :-)

Bronzový

Pro každého něco jiného.

Zlatý

No pro mě to byly všechny jazyky, jsem dyslektik, tak to mi dalo zabrat, zajímavé je, že na gymplu už mi to vcelku šlo.

Zlatý

nemyslím.

Nejtěžší je logicky Vysoká škola nebo různé postgraduály, což ani nevím pořádně co je.

Na vysoké škole je studium, hlavně spíš o "SAMOstudiu". Na Základní a některých středních školách, Vám učitelé vše nadiktují do sešitu a zkouší jen to co je v sešitech.

Na Vysoké škole, Se přednese takový "úvod" do "věci", řekne se doporučená literatura o 10 knihách a to musí student nastudovat do Zkouškového období.

A zkouší se to co je v těch 10 knihách a ne jen to co se řeklo o přednášce nebo na nějakých cvičních/konzultacích.

Bronzový

:o)
přestávky- byly tak krátké, že naučit se v nich, jak zvládnout dopsat si zapomenutý úkol, nasvačit se a ještě se stihnout naučit běhat po chodbách bez zápisu do ŽK, trvalo celých 8 let :o)

To je pro každého jiné. Pro mě to byla jednoznačně matematika.

Bronzový

Pro mě to vždycky byla, je a doufám, že už poté nikdy nebude, matematika...

Pokročilý

Základní škola

Diskuze k otázce

anonym

Jenom tipuji, ale podle některých otázek je to čeština.

Zlatý

Michal Kole

IK, dík za upozornění

Právě na to koukám, že jsem to nějak rychle přečetl a nesprávně pochopil :-)

Já to chápal jako "Je učivo na základní škole nejtěžší". Už jsem zvyklý, že někteří lidé mají gramatiku "odlišnou" od "běžného mluveného projevu", tak jsem si to sám "dešifroval", akorát, že blbě :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.