Avatar uživatele
annas

Co myslíte? Skutečnost, nebo vtip?

Nová restaurace v Berlíně šokovala celé Německo, když na svých internetových stránkách zveřejnila inzerát na dárce lidských orgánů.

Restaurace chce připravovat pokrmy z lidského masa, informuje v pátek server magazínu Spiegel.

„Hledáme dárce! Staňte se členem ještě dnes!“ píše se na stránkách restaurace.

Podnik uvádí, že při sestavování jídelního lístku se nechal inspirovat stravovacími návyky amazonského kmene Waririca, který je známý kanibalismem.

Německem už jeden případ kanibalismu otřásl.

Doplňuji:
V článku nebyla odpověď, zda jde o skutečnost nebo vtip. Proto sama nevím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? quentos, vagra, anonym, anonym před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Řekl bych, že je to typický příklad „kachny“ v okurkové sezoně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Já bych řekla, že to je skutečnost. V dnešní době se není čemu divit. Lidé zkrátka neví, co by už vymysleli. A kdyby to byl vtip, rozhodně bych to jako vtip nebrala, ale spíš by mě to od vstupu do jejich restaurace odlákalo. Celkově bych do té restaurace nevkročila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Snad vtip!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusso

Ptákovina a totálni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

bohužeel je to skutečnost,jeden můj známý je velký cestovatel a natáčí i dokumenty,tak jsem měla možnost zhlédnout video které natočil,ale pro brutalitu,která nebyla smyšlená nebyl odvysílán,v jedné Čínske restauraci dostanete živou malou opičku v kleci,trčí jí z ní jen hlavička,host si jí sám může zabít utlučením,vybrat orgány,které mu pak kuchař připraví,a to tady popisuji jen co bylo páchano na zvířatech,bohužel se tato restaurace nekrmí jen zvířaty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

a co myslíte,proč se každej den na celý zemi stracejí lidi a nejsou už nikdy nalezení.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek