Neonka

Co může způsobovat agresivitu papouška ?

7 let chováme papouška kakariki. V poslední době jsme museli z jeho okolí odnést všechny ostatní papoušky, protože je napadal. Včera napadl našeho psa / střední velikosti /. Dnes na papouška manžel zamlaskal, papoušek se rozzuřil, přiletěl a bezhlavě ho začal klovat do nohy. Nejsme si vědomi žádné chyby, papoušek je většinu dne navolno, potravu má plnohodnotnou i zelenou a větvičky, minerály. Nevím, co ho rozčiluje, žádná změna se u nás nekonala.

Odpovědi
Rokio

Nejsem ornitolog. Možná je ale moc rozmazlený.

cappuccino

Napadlo vas, zadat to do vyhledavace? Vas papousek jej nejspis v puberte:)
https://www.i­fauna.cz/okras­ne-ptactvo/clanky/r/de­tail/8963/agre­sivita-jako-soucast-chovani-papouska/