Morčata331

Andulka klove, jak ji to odnaučit?

Mám andulku. Chodila v pohodě na prst bez jediného klovnutí.. Nechala se pohladit.. Potom jsme jeli na dovolenou a anduláčka nám pohlídaly sousedi.. A když jsme si andulku vzali domů tak najednou něco strašného. Začal klovat(docela dost) Jen k němu přiblížím ruku už vysartuje.. Prosím pomoc ak ho mám k tomuto zvyku odnaučit?
Doplňuji:
Ne že by klovala do krve spíš štípe.. Ale docela dost do bolí.. No dám jí čas a děkuji za vaše odpovědi:)

Nejlepší odpověď
bolak

Zlobí se že ste jeli na dovolenou a ona musela trčet doma.

Další odpovědi
beer

Obdobná odpověď jako na předchozí otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/problem-s-andukou-pomozte-prosim – dej jí čas, případně se zeptej sousedů jestli ji tímto způsobem (z ruky) nekrmili atp.

anonym

No, to se na ní asi sousedi vyřádili, když je tak agresivní, nic nedělejte, jen bych na ni pořád mluvila, zatím bych se jí nedotýkala. ona se uklidní.