Voldemord

Co může mít jedna právnická osoba ?

a)více datových schránek, pokud prokáže jejich potřebnost
b)pouze 3 datové schránky
c)pouze 1 datovou schránku
d)2 datové schránky, pokud o ně požádá
Doplňuji:
No je to test,ale ne na známky je mi 14 a vůbec tomu nerozumim :D

Nejlepší odpověď
ivzez

Čemu na tomhle chceš rozumět?
Napiš do diskuze své řešení se zdůvodněním.
Bude-li potřeba, opravíme tě.

Odpověď můžeš najít v zákoně č. 300/2008 Sb.,
o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů

  • –––

Poznámka:
Přestože se ti nezdá, je pro tebe odpověď od Gecco nejlepší.
Pokud budeš jenom opisovat, nikdy se nic nenaučíš …

Další odpovědi
gecco

Píšeš test a nebo DÚ???
Napiš své řešení, zkontrolujeme je…
😉
Doplňuji:
Tak to ses měl asi učit, ne???
😁
No co – nerozmíš, test dopadne špatně – aspoň ti bude jasné, že nevzdělaný blb to daleko nedotáhne – a třeba s tím i něco uděláš.
😉

Voldemord

Jo děkuji,to mi pomohlo-_-

gecco

Hele – kdybys věděl, co je to datová schránka a k čemu slouží – a zamyslel se, byla by ti odpověď jasná.
OK – nemyslíš, musíš se učit ´zpaměti´.
___
Když se učit nebudeš (a pořád budeš nemyslet), budeš smažit hranolky u ´mekáče´, tam nepotřebuješ vědět nic – kdy si máš zatleskat ti řekne šéf.
😛

cochee

Pokud ti to nepomohlo, tj. nevyvodil jsi z té odpovědi gecca správný závěr, pak jsi tzv. blbý z trucu.