Avatar uživatele
Kepler

Co může být příčinou, že mi z ničeho nic přestal jít zvuk na PC?

Resp. je sotva slyšitelný, a to i ve sluchátkách. Překontroloval jsem káblíky, zkusil obnovu systému – žádný efekt. Dá se něco udělat na ovládacích panelech? Prosím polopaticky, na PC jsem asi takový expert, jako instalatér na jaderné reaktory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1765 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Odpoveď byla označena jako užitečná

Co takhle vpravo dole otevřít ovládání zvuku a zkontrolovat hlasitost.

Upravil/a: elkon

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dust8

Teď nevím jestli nešlo obnovu systému nastavit na různý počet dní zpět. Možná bych zkusil až ten nejvíc zpět v čase pokud jsi to tedy již nezkusil. Když si vyzkoušel i sluchátka, tak i padá teorie, že by třeba začaly odcházet repráky.
Zbývá třeba zkusit přeinstalovat ovladače na zvuk. Teď bys musel najít CD/DVD s ovladači k tvému PC či zjistit jaký typ zvukovky máš a pak si je vygooglovat a stáhnout. Možná to pomůže. U Windows 10 bych se nedivil ničemu, protože je pro mě prostě paskvil a vůbec cokoliv novějšího jak Windows 7 mi nesmí do PC či notebooku. Zkus pak ještě projít veškeré nastavení zvuku kde co najdeš, ale abys omylem nezapnul či nevypnul zase něco jiného a pak se do toho příliš nezamotal. Teoreticky by ti pomohlo přeinstalovat systém, ale až jako poslední krok. Nebo holt přijít o hrdost a prostě být chvíli bez PC a zanechat jej v servisu.
PS: Proto je lepší mít záložní PC nebo noťas. :P

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Používáš přímo konektor z MB? pokud ne zkusil bych kablíky v pc. Dále nějaké live cd na test zvukovky bez tvého systému. Co uši?? 😉 Co nastavení? Možné přepnutí na nějaké 5.1 místo sluchátek apod. by mohlo také skončit podobným efektem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

elkon: taková banalita! Až mě hanba fackuje. No samozřejmě – ikonka zvuku. Nenapadlo mě to, protože byla mezi skrytými ikonkami, které jsem si nejdřív musel zobrazit. Stejně nechápu, jak se to samo mohlo přestavit na 10%…Dík!

před 1765 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

máš notebook, ne?

před 1765 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek