AmazedWolf

Co dělat, když se PC po zapnutí hned vypne?

PC jsem převážel autem. Cca po 1–3 min po zapnuti se vypne. Po zapnuti běží v pořádku, ale pak se z ničeho nic vypne. I když místo normálního zapnutí dám opravit chyby v systému, tak se taky vypne. PC jsem i vyčistil.
Mám Win7 64bit.
Vůbec si nevím rady.

Je to stolní pc.
Myslím že HDD to nebude, počítač se vypne i když jsem v biosu, nekdy jen stisknu tlačítko na zapnutí a hned se vypne.

Odpovědi
Lamalam

Servis.

lexx

téměř najisto hardware, že by kouslej disk…těžko říct, diagnozovat na dálku, příčin může bejt hafo, nutná servisní prohlídka nebo známý co umí

Quimby

Může být špatné tlačítko na vypínání. Spíš by ale řekl, že někde vypadl kabel z desky od toho skákání v autě. Zkontroluj piny od tlačítek k desce. Pak bych nechal PC otevřený a zapl ho a zkouknul jestli se točí všechny větráčky – mohl vypadnout kabel od napájení pro ně.

msi

je to notas nebo stolni pc?

Dodatek: Tak to hledej chybu ve zdroji na 99%