agentpv

Co musím udělat první, když v autě musím vyměnit kolo za rezervu v polovině cesty – mohu pak dokončit výlet ?

Nemám a neměl jsem nikdy řidičák. Asi logické je s rezervou najít autoservis a nechat opravit poškozené kolo – ale dnes je státní svátek.

Odpovědi
zjentek

Jako první musíš povolit šruby na defektním kole, dříve něž ho zvedneš na heveru.

Funna

rezerva je sice na dojetí, ale nikde není řečeno kolik klometrů je to dojetí…takže se rezervou se na dá jezdit tak dlouho, dokud neseženeš nové pneu…ať už tak, že ti to opraví, nebo, že koupíš novou pneumatiku (všechno se opravit nedá)…z toho plyne – žádný stres, ať prostě jezdí a naprosto v klidu, za to pokutu nedostane – bavím se o letních gumách a o plnohodnotné rezervě, tj. o „velkém“ kole…
pokud tam má jen dojezdové kolo – bývá o hodně užší, tak tam platí trochu jiná pravidla, např. max. rychlost 80 km/h – ale toto info je na něm napsané…

elkon

Když nemáš řidičák tak se tě to netýká.

Emefej

Oblíknout si výstražnou vestu.

agentpv

Elkon – to jsou odpovědi jak sviňa, třeba se to týká mé přítelkyně, které bych chtěl poradit, páč to netuší i když řidičák má

plavcik

Dát za auto trojúhelník a volat asistenční službu, ta kolo vymění pokud je v autě rezerva. Pichly kolo necháš opravit v pátek, až bude v servisu otevřeno. Co jiného s tim teď vymyslíš? Nic.