Co mu může hrozit za postih pokud nevyplním sčítací list?

dobrý den, zajímalo by mě co se mi může stát jestliže budu bojkotovat sčítací listy tím že je nevyplním. Zdá se mi totiž že při současném stavu nakládání s osobními daty bych byl nerad aby se mé soukromé informace dostaly do rukou někoho nepovolaného.Není tomu dlouho co v tisku proběhla zpráva že se našly určité osobní údaje v odcizeném notebooku jednoho zaměstnance ÚOOÚ. Já jen nerad o sobě nebo své rodině cokoliv sděluji jen tak.A to se nebavím o tom kdo všechno bude mít posléze k mým údajům přístup (soudy, státní instituce FÚ,ÚP,ČSSZ, exekutoři atd.). Můj osobní názor zní že tzv. sčítání obyvatel je jen proto aby se zjistilo kdo se kde nachází, jaké má vzdělání,co a kde dělá, v čem bydlí a s kým, proč je komu co toho v jakém partnerském svazku kdo žije, jak dlouho a kde bydlí atd. Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

no jo,zaplatíte 10.000 , ale budou chtít i vyplněný sčítací list

Další odpovědi:

Bronzový

Jsme jen otroci téhle země!!!

Zlatý

Souhlasím s tebou,ale přesto ti hrozí 10 000 kč pokuta.

Zlatý

Už jste viděl sčítací list. Na sčítacím listu jsou údaje, které udáváte každému zaměstnavateli a které si každý kdo by chtěl
nějakým způsobem zjistí.
No a jestli máte splachovací záchod nebo ne ???.

Zlatý

Jestli se obáváš jen zcizení osobních dat,tak to klidně vyplň. Ušetříš 10 000,- Kč, a Tvá data,ostatně jako většiny z nás,už dávno nejsou "osobní".

Zlatý

Zákon je jednoznačný 10.000,-Kč

No no,to je zase vyhrožováního,žádná pokuta,nepřevzít a tim to končí.Jak ti někdo dokáže,žes nebyl u milenky, zrovna když tam baba šla s papírama.Co kdyby sis zlomil nohu a někde seděl na patníku a čekal,až někdo pojede kolem.Tak jsou prostě situace,který jsou důležitejší než nějaký sčítání ovcí.Najdi si - nechci se sečíst a tam se přidej, už je jich tam dost,který toho maji dost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.