Rakira

Co mi nemá chybět v kosmetické výbavě, když se začínám líčit?

Líčím se už rok, ale zajímá mě, co mi nemá chybět v mé kosmetické výbavě :) (nejen mě, ale každé ženě)
Děkuji moc za každou odpověď :)

Původní otázka nebyla srozumitelná :)
Proto jsem přepsala :)

Nejlepší odpověď
Slecna 007

Záleží na více věcech. Kolik je ti let, co chceš skrýt, co zase zdůraznit?

Podle mě je základ makeup, případně pudr, rtěnka a řasenka. Samo, pokud máš řasy černé a husté, možná ji nepotřebuješ. Dále pak tužky na oči, obočí, tvářenka, bronzer, stíny … ale to už je asi nadstavba.

Další odpovědi
briketka10

Nelíčím se, nevím co by Ti nemělo chybět?
Snad malá píšťalka na víš co :))

gecco

Něco takového – https://www.par­tykostym.cz/lev­ne-masky-plastove-papirove-plysove-praha/6081-levna-maska-klaun.html – kdybys spěchala a líčení bylo nevylíčitelné…
😉

ivzez

Nauč se vypadat dobře bez líčení.
To dnes chybí hodně dívkám a ženám.

yuko

Zrcadlo

Mc Merkurion

… bohužel, už ti chybí: rozum … pochop, že starší ženský (dámy prominou) se holt musej líčit, aby se jich někdo nelekl, ale v tvém věku je nejkrásnější mládí a to se nedá nalíčit …

Rakira

ani na masky strasidelneho klauna :)

Rakira

já se neptala na kondomy :)