co mi muže exekuční úřad zabavit když sme tři majitele rodinného domu a jen jeden má exekuci?

Nejlepší odpověď
baghira

Exekutor zabavuje prakticky všechno movité, co se nachází v místnostech, které povinný užívá, bez ohledu na to, kdo je (spolu)majitelem domu či bytu. Pokud tam máš některé svoje věci, které mu nepatří, musíš to prokázat.

Další odpovědi
Michal Kole

zabaví se podíl, dlužníka, ten se pak vydraží, a nakvartýruje se Vám do baráku cizí člověk.