co máte ze zabíjačky nejraději?

o víkendu jdeme picnout to naše vypasené selátko,už se těším na jitrničky a uzené a co vám nejvíc chutná

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Teplé škvarky s chlebem. Uzené je také mňamka.

Další odpovědi:

Zlatý

Já mám ráda čerstvě vyndaný ovárek z kotle -libový s křenem, masíčko ještě když se krájí na vále , to si vybírám kousky - co mi chutnají-mňam. Přijdu taky.......

Zlatý

Jitrničky, prejt a mnoho dalších pochutin.

Stříbrný

Ovárek s křenem.

Bronzový

Teplé škvarky,ovar a cokoliv uzeného.

Zlatý

Ze zabijacky uplne vsechno,mnam.

Zlatý

Jen bych si dovolil menu doplnit o krajíc chleba s mozečkovou smaženicí, dibínek uvařeného žaludku, kousek rypáčku a po škvaření sádla u kterého jsem pil kafe a přikusoval bábovku, závěrem ještě majinko výpečků, které posléze byly zpracovány do paštiky.
Pro případné závistivce je ovšem třeba uvést, že den před zabíjačkou jsem chystal všechno nádobí, kotle na vaření a štípal dřevo. Ráno v pět hodin zatápěl pod kotly, asistoval při paření, pral střeva, škvařil sádlo a byl k ruce při povaření jitrnic a jelítek. Další den pak uklízel všechno nádobí, náčiní a kotle a zavařoval konzervy. A to vše jen zlomek proti umění prasátko denně opečovávat a zdárně vykrmit. Kdo popsané zažil jistě potvrdí, že nejlépe chutná zabíjačka darovaná od dobrých sousedů.

Pokročilý

Nejím nic ze zabijačky. Jen maso ale jitrnice ne.

Bronzový

Budete se mi určitě smát,ale přímo na zabíjačce nejraději ujídám holé kroupy.

Bronzový

Nejraději mám mrkev z polívky,protože jsem toho všeho masnýho tak načuchaná,že ani není na nic chutˇ.

Zlatý

Jsem krvelačný a když míchám suroviny na jelita,neodpustím si(už od svých dětských let)ochutnat kroupy s čerstvou krví.Pro mne mňamka,pro druhé blééé.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.