Avatar uživatele
Jahoda

Co máte na oběd?

Přeji pěkný den. Co máte, budete mít něbo jste měli na oběd? Já mám grilované kuřecí stehýnko a bramborový salát. A co Vy? Přeji dobrou chuť! 😛

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5073 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jsme už po obědě, ale nevím, zda se vůbec mám pochlubit vzhledem k uvedeným dobrotám. Dnes jsem připravila zapečené těstoviny a zeleninový salát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Právě si jdu dát pravou smaženici z čerstvých žampionů.
Přeji dobrou chuť.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

My měli kuřecí vývar a svíčkovou omáčku, maso a knedlíky. Vařila mamka, tak mi to obzvláště chutnalo, když já nemusela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Opékané brambory, kuřecí prsa a k tomu meruňky. Taky přeju dobrou chuť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Dobrou chuť všem i já měla kuřecí řízky s bramborovou kaši a okurkový salát a jarní polévku mňamka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Já měl takovou rychlovku a hurá ven na zahradu. Takže jsme měli sekanou. Manželka chtěla dělat brambory, ale říkal jsem, že chleba, hořčice a křen stačí.
No a na zahrádce jsme opekli kuřecí stehýnka. takže zase kuře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Děkuji za přáni a Vám také dobrou chuť přeji.Já jsem měl.Kuřecí řízek brambory a okurkový salát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Já ještě dodělávám pečené kuře s nádivkou a rýží…:-) Už máme hlad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Jsem asi divnej patron,strašně divnej patron – Pražský výběr -ale můžu dávat rady,jak zhubnout…Velice nezdravě – vždy v sobotu přijíždí potencionální majitel domu,ve kterém bydlím,takže v pátek stěží do sebe něco dostanu a další jídlo až v sobotu večer,ale většinou až v neděli.A po tom půstu chroupu zeleninu..
Bývala jsem normální,před čtyřmi lety jsem byla na Kanárských ostrovech,a protože jsme dostali zájezd ALL – INCLUSIVE,za ten týden jsem přibrala dvě kila,plavala jsem,atd.,nádherný bylo,jak jsem se nemohla obléci do kalhot,v kterých jsem přijela…
Ztloustnout po zdravém jídle se mi podařilo poprvé a naposledy.
Doplňuji:
Je sobota večer a už se mi povedlo se najíst – překonala jsem stres,můžou se mi v klidu hojit mé zlomeniny – klíční kost a osmé žebro…naopačných stranách…

Upravil/a: BENYTA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fretka

Segedínkský guláš s knedlíke.Bylo to velmi dobré.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to až neuvěřitelné,ale i my jsme měli doma pečená kuřecí stehna s bramborem a salát z hl.zelí. Je vidět,že kuřecí maso převládá!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Annas : zapečené těstoviny mám moc rád, ale dávám si k tomu nakládané okurky. Klidně celou skleničku.

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mosoji, muž si vzal rovněž nakládané okurky, já zeleninový salát. Ale jinak okurky rovněž miluji.

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GangstaHelper

Celou sklenici bych asi nesnědl, ale skoro ke všemu si je rád dám.

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Jak tak koukám, vede kuře. Ti, co mi zatím odpověděli, mají kuře. Sice někteří na jiný způsob, ale pořád je to to naše kuřátko. Co se vlastně stalo? To je dnes kuřecí den? 😁

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek