Roman15cz

Co mám zmáčknout na klávesu ve hře Simpsons hit and run?

Co mám zmáčknout na klávesu ve hře Simpsons hit and run, jsem asi debil, ve hře mi jde jen chodit a skákat, ať mačkám co mačkám nic nejde, chci spustit první dialog (misi), ale nevím jak, díky za případnou odpověď

Odpovědi
Mravenec

1. mise spočívá v zakoupení BUZZ coly.

Promluv si s Marge, akční tlačítko je „F“ dále enterem přijmi misi, myší klikni na continue a nasedni do svého vozidla opět pomocí klávesy „F“

Pak už jeď dle mapy. Akční tlačítko je tedy „F“ a zbytek se podívej do nastavení ovládání.