Pipíík

Co mám dělát když při spuštění Minecraftu se mi zobrazí „Java Virtual Machine Launcher“ .

Doplňuji:
Obrázek – file:///I:/Do­cuments%20and%20Set­tings/admin/Plocha/B­ez%20n%C3%A1zvu­.bmp

Odpovědi
Naty777

Musíš si stáhnout jinou verzi Javy, nebo jiný Minecraft. Psalo mi to také stáhla jsem si všechno znovu a fungovalo to. =)

vivatisCZ

Myslím, že od verze 1.5 jestli se nepletu tak na javě 5 Minecraft už nerozjedeš a ty jí pravděpodobně máš. Doporučuji stáhnout novou javu.