Avatar uživatele
Kuchařosatan

Co mám dělat, když neznám heslo ke svému e-mailu?

Zajímavá 0 před 1581 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

možností máš několik:

  1. založit si jiný (tos asi nechtěl slyšet)
  2. vzpomenout si na heslo (prostě jich pár zkusit, třeba se trefíš, hodně lidí hesla recykluje, čili používají stále stejná)
  3. vyzkoušet „brute force attack“

anebo asi nejrozumnější variantou je:
kontaktovat technickou podporu, vesměs dnešní e-mailové servery vyžadují nějaké sekundární ověření třeba přes druhou e-mailovou adresu, resp. přes mobil. Pokud jsi to zadávat, pak by neměl být problém heslo resetovat. Kde konkrétně máš ten e-mail (seznam.cz, gmail.com, …)?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Při základní e-mailu jsem vyplňovala kontrolní otázky, na které jsme znala odpověď jen já. Určitě jsi něco takového podstoupil. Popřípadě jestli nejde ověření přes telefon?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Dají ti náhradní heslo a korespondenci neztratíš. Vzor: https://heslo­.centrum.cz/in­dex.php?email=myM­wiGUAYORr0pAq­hCLf80rUaYIGHBGM%2FrPdrj­rt7TI%3D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

To jsou zase odpovědi.

Jde o to, kde, na jakém systému běží mailový server.

U těch webových existuje nástroj pro obnovení hesla. Podle provozovatele bývá řešen různě.

Taky lze kontaktovat podporu.

U těch čistých mailových serverů buď existuje nástroj, ale většinou by mohlo pomoct kontaktovat správce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Založit nový a někam si ho napsat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Lidi neblázněte. Dyk ani nenapsal, jestli jde o veřejný, nebo nějaký soukromý, nebo firemní mailový server.

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek