celie

Co mám dělat,když mi odpadává a praská sparování v koupelně.Je už starší.

Doplňuji:
Pokud to někde nepújde lehce,je něco na změkčení té párovací hmoty?

Nejlepší odpověď
anonym

Existuje nůž na spáry. Takže tím vadné spáry protáhnout a vyčistit. Je třeba maximální opatrnost, aby obkladačky nepraskaly, ale jde to. Po vyčištění znovu zaspárovat.

Další odpovědi
RedBox

Vyškrabat starou spárovačku, ať už pomocí šroubováku nebo nějakého udělátka, a poté vyfoukat spáry aby ve spárách nezůstal prach. Nanést novou spárovací hmotu. Tam kde spárovačka vermo mocí drží, bych ji nechal a kolem dokola zaspároval, popř. přetáhl i ten starý kousek tak, aby nebylo nic poznat :)