Co mám dělat?

Měla sem sqělou kámošku... bývaly sme co nejvíc největší kamaráky, ale najednou se se mnou přestala bavit a je s jinýma a pořád si s nimi šeptá, a já z toho mám divný pocit.. mrzí mě to a chtěla bychj jí zase co nejvíce zpět... nevíte jak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Vyčkej času ono se to vyřeši.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud jste si nic neudělali tak si z toho nic nedělej,ale zkusila bych se jí zeptat co se stalo že se s tebou už tak nekamarádí.
Může to mít více příčin třeba chce být občas i s jinými kámoškami.Na tvém bych se jí ale zeptala a poprosila jí at ti vysvětlí proč se tak chová.

Pokročilý

Taky se mi to stalo, ale teď vím, že jí bylo líto, že já jsem se víc byvila s jinýma, když byla v nemocnici, a tak začla taky.... Zkus si s ní začít samaa povídat.. A když nebude chtít tak to zkoušej!! Ona se s tebou bavit bude! neztracej nadeji.

Stříbrný

Buďte svá,čas ukáže.Chápu,že Vás to moc bolí a trápí,ale čas rozhodne.Můžete mu jít naproti. To znamená důsledněji a s úsměvem pozdravit: Ahoj,jak se máš ap.Nic víc.

Zdroj: ze života

Diskuze k otázce

Zlatý

vagra

Když máš teď trochu víc času,tak bys mohla jeho část věnovat studiu českého jazyka.Možná,že jsi přišla o tu /...sqělou..co nejvíc největší.../kamarádku proto,že je to češka a přestala ti rozumět!

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.