Marti16

Co má Robin z HIMYM za plemena psů?

Chtěla bych se zeptat co má Robin ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku za plemena psů? :) Spíše mě zajímá jen jeden konkrétní.Byl vidět,když si Ted představoval,že její psi jsou její bejvalý.Skočil jim v tom díle do postele,když se líbali :D.Černý s bílou částí na čumáku.Už jsem tohle plemeno viděla v několika filmech,ale za boha ho nemůžu najít.Předem děkuji,doufam,že tu někdo sleduje tento seriál,ať tu nejsem za blázna
Doplňuji:
Opravuju se : Nebyl černý,to se mi jen zdálo,protože byla tma.Je to ten nalevo. http://www.scre­ened.com/robin-scherbatsky/15-3632/all-images/132-2309349/robin10/131-460681/

Nejlepší odpověď
anonym

Je to tedy hodně špatná fotka a ten seriál nesleduji, takže opravdu nevím. vypadá to jako boerboel (bůrský buldok). Zkus se podívat a kdyžtak mi písni vnitřní poštou.

Další odpovědi
honza19hk

na sledování ptákovin v televizi nemám čas,takže ti neporadím.Navíc na té fotce jich je aspoň 5.