zjentek

Co koupit jorkšírovi, kterej má dneska narozeniny?

narozeniny měl(fenka) už 3× a mně úplně došly patrony, jak zase potěšit a přitom se vůbec neopakovat ..nějakej nápad?
Doplňuji:
proběhlo už

  1. žrádlo,
  2. hračky,
  3. šperky,

no a oblečení nenosíme, ani pyžamo, takže co tedy?
Jo a s kosmetikou taky pomalu, on nerada vodu

Nejlepší odpověď
zzzzz

Partnera/partnerku:-))) už je na to dost starej, velkej napsat nemůžu:-ooo

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Už jsem to tady zmiňoval, buďto mraženou kachnu,seskok padákem, nebo ji vyčisti zoubky.

Funna

to si vážně myslíš, že pes (fenka) ví, že má dnes narozeniny a čeká, že dostane něco, co se nebude opakovat??…je jí to úplně u zadnice…to jen „páníčci“, co je mají místo dětí, žijí v takovém bludu…pokud jí chceš opravdu něco dát, tak jakýkoliv psí pamlsek, co má ráda, ovšem z rozumem, žádné přecpávání…ale myslím opravdu psí…ne žádné kremrole…nový oděv určitě neocení, ale kus žvance určitě......

marci1

Když má 4 roky, tak třeba 4 buřty ( ovšem jestli to jí a nebo mu to páníček dovolí ). 🙂
Doplňuji:
Tak mu kup třeba mobil, aby Ti mohl zavolat, až se nebudeš dlouho vracet z hospody ! 🙂

anonym

Co takhle ´vkusný´ obleček?
http://vtipy.ne­troof.eu/data/i­mages/hot-dogs.jpg
;-DDD

Ivča369

já si nemyslím že by pes věděl že má dneska narozeniny ale já bych jí dala nějaký ten pamplsek a hrála bych si sní, to pejskovi úplně postačí ale pokud jí chceš dát nějaký dárek tak jí kup nějaký obleček na zimu aby jí nebyla zima.
=) (DOUFÁM ŽE TI TATO RADA PORADÍ) =)
Doplňuji:
neboli pomůže =)

setapouch

Patron, resp. naboju mam dost. Jestli mas zbrojak… Ale nejsem si jisty, ze se mu broky v kozichu nebo dokonce signalni naboje budou zamlouvat.

STUDENTKAEVA

Nějaký pamlsek nebo mu udělej psí dort!

Elvika

Když mají naše čubičky narozeniny, obvykle to dělám tak, že jim do žrádla, do granulí, přidám něco lepšího, než obvykle mají (občas sice dostanou vařené křupky a blanky z kuřete, při narozeninách jim to ale namíchám třeba 1:1 poměr granule-maso atd.) :)

mojitek

já bych mu napsal přáníčko s namalovaným obrázkem,to určitě ocení

gagaga

joksira ! :p

  • iv-

zjentek

nó to víš že jo ..už tak to sežere!

zjentek

Funna: no právě, že neví a nečeká ..chci ji překvapit, když to nejmíň čeká!!!

zjentek

marci1: visí snad ve vzduchu nějakej odér veganskejch psů???

marci1

Tak to mě nenapadlo ani náhodou. Ale jestli třeba vůbec jí buřty ? Moje známá dává psům z uzenin jen šunku a kdyby jim chtěl dát někdo něco „podřadnějšího“, tak ten by to schytal ! 🙂

zjentek

no to je jasný- žádný uzeniny! Buřty jí dělám jen domácí ,)

marci1

Tak si ty narozky užijte ! 🙂