zjentek

Co když si někdo usmyslel, že kovid je prd a že je spíše potřeba 3. světové války?

Jak hodnotíte? Konspirace, že? No jistě, jak jinak…

„Pohodlní jsou nelidsky obklopeni únavnými konspirátory.“ Zjentek

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, 3. světovou nikdo doopravdy nechce (přirozeně s vyjímkou bonzáků, rektálních alpinistů, hrdinů z gauče apod. existencí), ale…
Je fakt, že Covid „vyexpiroval“ a tak by měl nastat čas na rekapitulaci a vyhodnocení. To samozřejmě NIKDO ze šmejdů nechce, takže taková malá válka přijde VELMI vhod, aby lůza měla zábavu. Předpokládám, že je to jen náhodná koincidence, ale i tak – PROČ kolem sebe vidím vždy jen „náhody“ v negativním směru? ;) :D :D

Další odpovědi
seraphico

Tenhle citát se neujme 😄. Pokud chtěl někdo vyvolat 3. světovou válku, tak musí být docela zklamaný. Ale můžeš do toho ještě zkusit hodit vidle 😃.

_Bůh_

Aspoň, že sám víš, že to je blbost.
Kvůli jednomu psychopatovi, co se v paláci zbláznil a pocítil nutnost posílat vojáčky za hranice, není třeba vytvářet konspirace.

Marty Koller

Ano máš pravdu

Pepa25

Ke smazání z důvodu několikanásobného porušení kodexu: opakovaná otázka viz https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prijde-vam-ze-valka-na-ukrajine-vymazala-ze-sveta-koronu, nesrozumitelná formulace + nejde o otázku, ale sdělení vlastního názoru.

zjentek

5adváca to že v podobných dvou otázkách spatřuješ duplicity taky dost vypovídá o tvým vjemu všeobecně.