zjentek

Co dát jorkšíračce k Vánocům?

Fena, 6let, zdravá, hravá, nudistka, RAW strava.

Nejlepší odpověď
luckykubrt

Zdravého jorkšíráčka hravého nudistu. :D

Další odpovědi
cochee

Sorry, ale ty jsi typický „zblblý páník.“ Pes má nějaké Vánoce (plus své vlastní narozeniny a podobná zhovadilá „významná data“) totálně víš u čeho?

anonym

Asi nějakou tu hračku pro pejsky.Nudistka je jako,že nemá srst?

dubraro

Krytí?

Vzhledem k věku záměrně neodpovídám „pořádný výcvik“. York se dá vycvičit stejně jako každý jiný pes a je to ku prospěchu jemu i pánovi.

Funna

to samé, co vyžaduje celý rok…lásku a péči…nic jiného ji nezajímá a je jí u ocasu, jestli jsou Vánoce, nebo běžný den…tyhle úchylky dávat zvířatům něco k něčemu fakt nechápu…a to jsem měla spoustu mazlíčků, kteří byli součástí rodiny…

zjentek

Funna- já to taktéž nechápu!

Funna

v tom případě nechápu ani tvůj dotaz…

zjentek

Na světě je to tak zařízený, že úplně všichni nechápou zcela všechno. Naštěstí..

zjentek

Dubraro, Fany dělá agility, je výtečná. Jako bonus jsem ji naučil „mrtvolku“ (play dead) na povel, ale do nových mkoníčků se už pouštět nebudem. Ště=NATA MÍT NEBUDE, což je mi moc líto, pánč její tata, Maďar (viz link ;)), byl jako mimino odkoupen za 1.500 EUR a mama, Aurelie z Býchoskýho mlejna, je na tom podobně. ;)) dÍKY ZA ORIGINÁLNÍ NÁPADY! My vedeme obyčejný život ;)
http://zlataor­chidej.dogweb­.cz/tl_files/zla­taorchidej/fo­togalerie2012/ka­jo/Z-Gay_of_Joranza_4_ro­ky.jpg

zjentek

Eburo- ne, ona má vlasy. Ale nikdy se neoblíká.

zjentek

Luckykubrt- to ne, to ona má mě.

zjentek

Cochue, někdy ale taky pro pocit naší vlastní spokojenosti stačí, děláme-li radost. A tu, myslím, cítí i fena. Vem si třeba takovýho chlapa, žijícího pod jednou střecjou se ženskou. Takovýmto soužitím „zblblý občan“ má určitě pocit, že oslavou podobných „významných dat“ spolubydlící ohromuje a že díky takových vylomenin je ona k němu připoutaná, ale ve skutečnosti je jí on připoutanej víš u čeho? A ona to má v podstatě víš kde…

cochee

Asi máš pravdu, moc do toho (naštěstí) nevidím, bo jsem atypický zblblý občan, s nechutí slavit cokoliv, neřkuli to slavení sám iniciovat. 😛

zjentek

jj ;)