Avatar uživatele
zjentek

Co dát jorkšíračce k Vánocům?

Fena, 6let, zdravá, hravá, nudistka, RAW strava.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2745 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
luckykubrt

Zdravého jorkšíráčka hravého nudistu. :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Sorry, ale ty jsi typický „zblblý páník.“ Pes má nějaké Vánoce (plus své vlastní narozeniny a podobná zhovadilá „významná data“) totálně víš u čeho?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Asi nějakou tu hračku pro pejsky.Nudistka je jako,že nemá srst?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Krytí?

Vzhledem k věku záměrně neodpovídám „pořádný výcvik“. York se dá vycvičit stejně jako každý jiný pes a je to ku prospěchu jemu i pánovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

to samé, co vyžaduje celý rok…lásku a péči…nic jiného ji nezajímá a je jí u ocasu, jestli jsou Vánoce, nebo běžný den…tyhle úchylky dávat zvířatům něco k něčemu fakt nechápu…a to jsem měla spoustu mazlíčků, kteří byli součástí rodiny…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Funna- já to taktéž nechápu!

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

v tom případě nechápu ani tvůj dotaz…

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Na světě je to tak zařízený, že úplně všichni nechápou zcela všechno. Naštěstí..

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dubraro, Fany dělá agility, je výtečná. Jako bonus jsem ji naučil „mrtvolku“ (play dead) na povel, ale do nových mkoníčků se už pouštět nebudem. Ště=NATA MÍT NEBUDE, což je mi moc líto, pánč její tata, Maďar (viz link ;)), byl jako mimino odkoupen za 1.500 EUR a mama, Aurelie z Býchoskýho mlejna, je na tom podobně. ;)) dÍKY ZA ORIGINÁLNÍ NÁPADY! My vedeme obyčejný život ;)
http://zlataor­chidej.dogweb­.cz/tl_files/zla­taorchidej/fo­togalerie2012/ka­jo/Z-Gay_of_Joranza_4_ro­ky.jpg

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Eburo- ne, ona má vlasy. Ale nikdy se neoblíká.

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Luckykubrt- to ne, to ona má mě.

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Cochue, někdy ale taky pro pocit naší vlastní spokojenosti stačí, děláme-li radost. A tu, myslím, cítí i fena. Vem si třeba takovýho chlapa, žijícího pod jednou střecjou se ženskou. Takovýmto soužitím „zblblý občan“ má určitě pocit, že oslavou podobných „významných dat“ spolubydlící ohromuje a že díky takových vylomenin je ona k němu připoutaná, ale ve skutečnosti je jí on připoutanej víš u čeho? A ona to má v podstatě víš kde…

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Asi máš pravdu, moc do toho (naštěstí) nevidím, bo jsem atypický zblblý občan, s nechutí slavit cokoliv, neřkuli to slavení sám iniciovat. 😛

před 2744 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jj ;)

před 2744 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek