Adelexx

Co je vlastně za film…

co je za film Kuky se vrací ? spousty lidí mi říkalo že je to dobré ale mě to připadá dětské z toho pohledu na ten obrázek malého červeného plyšáka co si o tom myslíte vy ?

Nejlepší odpověď
Klára K.

Nevím, jsem taky dítě, když jsem to viděla jako menší (no, tak jedenáct) moc se mi to líbilo, ale posuďte sama, koukněte se na to a třeba uvidíte, je to pěkná pohádka o lese, mě se to líbí. Znáte Ernesta a Celestine? To je parádní film, a obálku má taky dětskou, avšak ne kýčovitou. 🙂

Další odpovědi
kick882

to samé jako ty…

standatura: ty radši pomlč… nikdo není na tvé minecrafťácké řeči zvědaví… Ona tě taky do něčeho nutí???! To neznamená, že když se něco líbí tobě, tak se musí i ostatním!!!! &#@[!!!!A vůbec, co to sem taháš, to jsi takový závislák, že ho musíš i TADY a k TOMUTO tématu propagovat?!!! Bože… Kam to ta dnešní mládež spěje, stydím se za to, že k ní patřím…

Andre5000

Film je samozřejmě určen dětem, ale pokud se na to koukne i dospělý, nijak mu to neublíží.