Spartaboy

Co je toto za červy? Lezou u mě po zdi.

A jak je likvidovat? Plácačkou to asi nepůjde. Je vysavač jediná možnost? Brát je do rukavic. Napadá vás ještě něco? Nějaký sprej?

Nejlepší odpověď
da ny

Nejsem odborník v biologii. 😉
Mohlo by se jednat o larvy potravinového mola.
Najít zdroj, vyhodit. Zakoupit lepíky/návnady na chytání molů. Nalepit všude tam, kde jsou sypké „bezvadné“, potraviny (oboustrannou páskou, do polic – stěny, strop, dvířka). Pro kontrolu obnovovat.
Larvy likvidovat.
Nikdy nekončící boj s potravinovými moly. Vyzkoušejte bobkový list
https://www.id­nes.cz/hobby/do­mov/potravino­vi-moucni-moli-likvidace-jak-se-zbavit.A180328_093­636_hobby-domov_bma

Další odpovědi
zjentek

Taky si myslím že jde o červy zavíječe moučného. Takže ti lezou ze surovin určených k jídlu. Dobré chutnání! (;

A nemáš tam okolo uskladněný jabka? I když je na to docela pozdě, taky ti můžou vylízat z těch jablek červi obaleče (příroda blázní). Ti ale bývají kratší a tlustější 🤷‍♂️

cappuccino

Nam se dali moli do zbylych lojovych kouli pro ptaky. A byli tam i takovyhle cervi!!
Vyhodit a zlikvidovat!!

zjentek

Vem kus tejpu a přilep je woe pokud nemíníš hledat jejich zdroj tak zakup větší balení 100m věc řeší!