ten který je

Co je to za zpěvačku?

Nevíte prosím někdo co je to za zpěvačku která je slyšet mezi reklamou a vysíláním na TV Prima?Díky.

Nejlepší odpověď
Bunnik

Ta, co zpívá píseň Love will tear us apart od Joy Division? Tak to netuším, ale neskutečně mi leze krkem… Moje oblíbená písnička, tak nějak zprzněná… a ještě ji tady slyším pořád dokola!
Doplňuji:
Možná je to tohle? http://www.you­tube.com/watch?v=u7OS30c­2Fys

Další odpovědi
Miroslavst

Třeba to nemusí být vůbec zpěvačka.
Příjde manžel domů a vidí v posteli svou ženu s chlapem. No, co, opravil nám kohoutek a když jsem se ho ptala co za to, tak mi řekl, že buď mu dám nebo zazpívám.
A jsem já nějaká zpěvačka? :D:D