Jakub

Co je to „Plastbeton“.

Z čeho se skládá plastbeton a kdo ho u nás vyrábí a dodává.

Nejlepší odpověď
anonym

Plastbetonová podlaha:
Provádí se v minimálních tloušťkách 10 mm a více. Povrch plastbetonu je hlazen strojní lopatkovou hladičkou k docílení zhutnění nanášené vrstvy a docílení maximální rovinnosti výsledného povrchu. Slouží jako podkladní vrstva pro další povrchové úpravy všude tam, kde je požadována vyšší pevnost povrchu nebo při nutném celoplošném vyrovnání nevyhovujícího stávajícího betonového povrchu (celoplošná nerovnost, výtluky, prohlubně, vydrolená místa …).

Konečná a nezbytně nutná úprava plastbetonové vrstvy se provádí epoxidovým nátěrem, litou samonivelizační bezesparou podlahovinou nebo epoxidovou stěrkou s mírně protiskluzným až hladkým strukturovým povrchem.
vytvrzená podlaha vykazuje kvalitní povrch a velmi dobré

fyzikálněmechanické parametry / pevnost v tlaku až 70 Mpa,

oděruvzdornost, minimální smrštivost, odolnost proti olejům a

jiným ropným produktům, atd.),

povrch podlahy je vhodný pro ošetřování (zametání, ruční nebo
strojní umývání).
vice na linku:

Zdroj: http://www.we­plast.cz/plas­tbeton.htm