Co je to panovačnost?

Kamaradka mi rekla ze jsem panovacna, akorat nevim co to je.

Nejlepší odpověď
panenka

panovačnost znamená když ti například kamarádka něco narhne tobě se to nelíbí a za každou cenu chceš aby to co ty chceš se uskutečnilo ted hned a žádný jiný názor tě nezajímá

Další odpovědi
nature

Dobrý den, panovačný člověk je autoritativní, sebestředný, nadřazený, nadmíru sebevědomý podle slovníku a.b.c.
Svými slovy bych řekla, že dost věcí musí být podle něj.

kenyrts

Panovační dovedou být muži i ženy. Touha panovat nad druhým je velmi silné pokušení a v poslední době přibývá ve světě žen, které chtějí vědomě panovat nad mužem.

Panovačné ženy prosazují velmi tvrdě své zájmy a zájmy manželů je nezajímají

LD75

Panovačnost je neschopnost pochopit,že jiní lidé chápou a dělají věci jinak…často pro nás nepochopitelně..a zároveň naše nekreativnost se přispůsobit tak,abychom zároveň neurazili a zároveň se drželi svých názorů a hodnot…někdy to ani nejde…to je hold život…