Nikikalu

Co je to PADDOCK, prosím?(motocyklové závody…) Díky!

Paddock

Nejlepší odpověď
dědapetr

Zázemí pro motorky a pro tým kolem motorek.

Další odpovědi
Sůwa

Paddok je ohraničené místo blízko závodní dráhy. Používá se hlavně v dostihovém sportu – je to místo, kde se shromažďují koně před dostihem. Přeneseně se to začalo používat i u motocyklových závodů. Nemá tam přístup nikdo nepovolaný.

greycell

ráj na zemi

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=zSzQ2DH­zGaM&feature=re­lated

fablen

každoročně jej v Brně na Superbike navštěvujeme – ke vstupu do něj je potřeba zlatá karta (nebo VIP), které jsou dražší než běžná vstupenka a pak se dá procházet v ohraničeném prostoru, kde je plno motorek, kamionů, pneumatik a slečen s deštníky.

Fotíme jezdce, které tam občas zastihneme, když jdou po závodě do kamionu, pěkné slečny s deštníky a motorky. Na monitorech sledujeme průběžné výsledky závodů, jsou tam autogramiády jezdců, kde rozdávají své plakáty a fotky, můžeme nakupovat ve stáncích, občas vyplníme nějakou tu anketu a doufáme, že třeba jednou vyhrajeme…