Kuře

Co je to jezdecká škola?

Chtěla bych se zeptat co je to jezdecká škola? Je to něco jako " střední " škola? Nebo je to něco jako " kroužek jezdectví " ? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
quentos

bé je správně. Rozhodně ji nelze „studovat“ místo gymplu nebo učňáku ;{)> jedná se zkrátka o sérii výcvikových kurzů jízdy na koni. „Škola“ je v tomto případě jen metafora – taky se tam něco učíte ;{)>

http://www.jiz­darnaradonice­.cz/main/?loc=jez­decka-skola

anonymka14

Jezdecká škola jevýuka ježdění.Učí se tam jezdit na koni,jak nasedávat,jak sesedávat/ses­kakovat,jak skákat s koněm,atd.