Bronzový

Co je součastí vaší dovolené, bez čeho neodjedete?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

na dovolenou zásadně beru pas a peněženku, u nás OP a peněženku a pár nezbytností jako je spodní prádlo, zubní kartáček a pod (lze je také koupit, ale je lepší je mít po ruce).

Ostatní lze koupit.

Další odpovědi:

Pred lety bikiny ... pozdeji plavky vcelku ... pak tricko a kratasy ... pak triko s dlouhym rukavem a 3/4 kalhoty .... pak svetr a teplaky .... a ted neopren ! :-( -iv-

Zlatý

Krom normálních a potřebnejch věcí si neumím představit, že bych jela bez foťáku. A bez něčeho, co může vyluzovat muziku - mp3 přehrávač nebo kytara.
Doplňuji:
tom004: to je skvělýýýýýýý :o) To má fakt něco do sebe. Jo, na knížku jsem teda zapomněla, ale já vozím jen jednu - Exupéryho povídky, co se dají otevřít a začít číst kdekoli...

Zlatý

Asi budu za cvoka,ale nikdy bych na dovolenou neodjel bez svého kufříku,kam se vejde 10-12 knížek,mých oblíbených žánrů.Jenom taková zkušenost.Ti co se nejvíc na zájezdech divili,proč se s tím tahám,byli většinou mezi prvními prosebníky o půjčku.:-))

Zlatý

Máme 2 děti, takže sbalíme vždy jídlo, oblečení a další nezbytnosti a pak docpeme do auta hraček a nafukovacích potvor, kyblíčků a míčů co se vejde. Kolikrát pak u nás je hromada dalších dětí, kterým jejich rodiče vzali hraček poskrovnu, rozdají si třeba 4 naše vodní pistolky, všechny potápěčské brýle atd. a dělají vodní bitvu :-) Manžel řádí s nimi a já mám klid na svou knížku, kterou nikdy nezapomínám :-)

Zlatý

Kromě toho co už tu bylo řečeno,tak si nikdy nezapomenu půl litru domácí slivovice na každé ráno na "spálení červa".

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.