Áďa11

Co je seberealizace ?

Nejlepší odpověď
gecco

Uskutečnění (naplnění) svého cíle (svého přání, svých potřeb) nějakou činností…

Další odpovědi
anonym

Plnohodné a zdravé zařazení se do společnosti.

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­berealizace

Šidlo

podľa Maslowa štvrtá úroveň ľudských potrieb…vychádzal pritom z Junga

myslím, že to samotné slovo je dosť výpovedné samo o sebe

anonym

Pěkná práce – Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení,gra­tuluji!

gecco

Pumíku – už máš taky vyčerpáno…
:(

anonym

Fakt jo?Kolik je limit pro pokročilé nevíte?Já jsem dnes dostala tak 20 likes max,ale spíš tak 15.

anonym

Tak mu něco pošli.

anonym

Vždyď jó,zítra taky den,rozhodně jeden z mála,který na to má a né jak tam ten šašek,co si pořád neustále vynucuje svoji přízeň…

anonym

…jo už to asi chápu,inkasovat likes můžu neomezeně,ale od jednoho uživatele asi jen omezeně,aha,takže je to ryze vzájemné a to mě těší.