Kura

Co je potřeba k návštěvě z Ruska ?

Když chce jet někdo z Ruska do ČR, potřebuje nějaké speciální doklady ?

Odpovědi
Kepler

Vízová povinnost s Ruskem:
Platí i pro občany ČR cestující do těchto zemí. K žádosti o vízum je nutné předložit 3 fotografie, pas, kopii 1. strany pasu, doklad o zdravotním pojištění pro cesty do zahraničí a pozvání od ruské fyzické nebo právnické osoby registrované tamní úřadovnou vízového oddělení. Jednorázové vízum stojí 30 USD, vízum pro 2 vstupy do země v období do 3 měsíců stojí 50 USD, vícenásobné vízum pro období delší než 3 měsíce stojí 100 USD. Platí se přepočet v českých korunách.

Zdroj: http://www.kur­zy.cz/zpravy/9104-vizova-povinnost-s-ruskem/

Kyta

Trochu odlehčím,,:DD pevné nervy,tam vše trvá vše dlouho:)