annas

Co je horší: litovat toho, co jste udělali nebo neudělali? S čím je těžší žít: chybný krok/promarněná příležitost?

Končí starý rok a začíná nový, tedy je možné se zamyslet nad slovy Giovanniho Boccaccia. „Lépe je pykat za to, co jsme si užili než litovat toho, co jsme propásli.“
Platí doslova i obrazně.?

Odpovědi
zjentek

Odpovědi hledejme v odříkání. Zde například neužít si, a přesto nelitovat.

Vždyť nejkrásnější je to bez poskvrny. 🤷‍♂️

elkon

To by záleželo čeho se to týká. Někdy je člověk rád, jindy jej to mrzí.