vlastina

Co děláte když vás člen rodiny „vytočí“ do extrému?

Nejlepší odpověď
kropitko

Kouknu na dotyčného jako ďábel a jdu na jedno…

Další odpovědi
panenka

Ráda se usmívám a jen tak se vytočit od nikoho nenechám pokud mě ale něco nebo někdo vytočí vrátím mu to.

quentos

vyříkám si to pěkně nahlas a pořádně ho seřvu, je to totiž i tak minimum oproti tomu, co předvádí dennodenně jedna hysterka zezdola, to se rozlíhá ve vysokofrekvenčních tónech prakticky až do večera od okamžiku, kdy přijde z práce – moje jedno zařvání za čas je oproti tomu příjemné osvěžení.

anonym

lidé v mém okolí moc neriskují mě vytáčet,ale když tak se jdu orojít abych dotyčnému neublížila

Michal

Nechám věc být,až se uklidním.

1popelka1

Nic, nenechávám se rodinou vytočit – svým klidem vytáčím já je. Přece se nebudu stresovat a přidělávat si vrásky, na to se mám moc ráda…

kropitko

Už jsem to psaní do diskuzí vzdala,nemá to smysl,,,,stejně to nikdo nečte,,kašlete na to a pište taky normálně dopředu Popelko,,,Vy si ty body zasloužíte za Vaše fundované odpovědi a že si sem tam přilepšíte bodíkem za nesmysl nevadí.....