Martuse011

co dělat se špatně opálenými zády

z léta mám na zádech vypálené tílko a je to opravdu strašně vidět…chtěla jsem zkusit samoopalovací krém nebo sprej,ale bojím se,že až budu tancovat tk se zpotím a sleze to dolů nebo mi to umaže šaty…poradíte mi?

Odpovědi
huxa

mě opálení vždy „sleze“, stačí jen chvíli nechodit na sluníčko. jestli jsi také špatně opálená, nic si z toho nedělej, šak to nic neni. jestli ti to moc vadí, zajdi si do solárka.

venkovan

Co takhle triko s dlouhým rukávem tělové barvy a to využít jako součást in tanečního oblečení (dozdobit ho apod.). A po chvíli se opalení ztratí, či dožene v solárku.

Alesh

Já bych chodil do svlečenej do půl těla, po určité době by problém vymizel.

honza19hk

teď se chceš opalovat? však je skoro zima takže se moc slíkat nebudeš,krom toho pokud nejsi na sluníčku-což v zimě moc ne,tak opálení většinou zase vybledne.

V opačném případě jdi do solárka.

bubukaa

Asi bych volila solárko pokud jdeš kamkoli tančit a šaty ti tyto místa nezakrývají. Opal se jednou ale neber to z pravidla. Opálení zmizí