Co dělat s vlasy, když se kout objevuje jen na jedné straně ofiny?

Ofina dana k jedne strane hlavy mi pripada divna a vypadam s ni jak uchyl. :) Ale kdyz si ji roztahnu na obe strany, tak to jeste jde. Problem je ale, ze ten kout mi na prave strane stale expanduje.. Celkovy sestrih n akratko a vyholeni ofiny u me nepripada v uvahu pac pak vypadam jak kdyz mam rakoviny, ci jak rika mam jako basman.. Nejaka umela ofina kolik stoji? Se to nejak sesije s kuzi k hlave a ta puvodni ofina se cas od casu zastrihne aby nevylezala? Vice dyztak v dizkuzi pod otazkou..

Odpovědi
klumprt

Tohle už bylo jednou celkem uspokojivě vyřešeno https://i.ytim­g.com/vi/k0GZ­Ig8pvjM/hqdefau­lt.jpg