kareljihlava

Co dělat pokud už v první hodinu státního svátku zní od sousedů Alexandrovci?

Dík

Odpovědi
da ny

Pokud by mne to rušilo ze spánku, dala bych si špunty do uší 😉
Netuším, jak moc jsou sousedi hluční, můžete je požádat, ať uberou na hlasitosti, po22. h, je noční klid.
Alexandrovci mne nijak nepobuřují. Mívali úspěch, po celé světě, včetně Západu..
Buďte rád, že nevyhrávají 21. srpna 😉

elkon

Nic, sousedi mají domy víc jak deset metrů od nás. A co poslouchají mě nezajímá.