Avatar uživatele
ricky1

Co delat kdyz vim ze nekdo pestuje marihuanu?

Co mam delat kdyz vim ze nekdo pestuje marihuanu a pritom nechci uskodit dalsim lidem okolo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar před 3609 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Co mam udelat?

Sehnat mi mast, už mi dochází:-))))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jak zareagovat spravne?

Co máš udělat???
No – příště se třeba zeptat rozumněji – ta anketa je fakt blbá…
🙂
Pokud víš,že někdo pěstuje ´trávu´ nelegálně a neoznámíš to, stáváš se spolupachatelem.
Jak se ale zachováš si musíš vyřešit sám.
___
Já vím o několika pěstitelích – a protože se zákonem zakazujícím konopí nesouhlasím, nedělám nic. Leda s-tam pomůžu…
;-D
b)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Co mam udelat?

Sestavit smysluplnější anketu. Připadá mi, že už jsi si dal z té urody špeka.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

jak zareagovat spravne?

Anketa je postavena na hlavu …Kdyz jsem uvidel tuto otazku …hned jsem si sel udelat kavu a dat si cigaro..abych se uklidnil…ma reakce by byla asi dost sprosta a tak by se zde dlouho neohrala .....
Tak zaprve …co by jsi chtel delat ?…Nedelej nic hled si sveho a ani nemysli na nejake oznameni na policii CR…ten pestitel ma urcite vic rozumu nez ty a ma jasno proc ji pestuje a kouri …ty vis nejspis kulove
Takze spravna reakce nejspis bude …kdyz to nechas plavat …projedes si web kolik za posledni 3 roky zemreli lidi na nasledky uzivani alkoholu kolik stat zaplati (My) za lecbu zavislosti na alkoholu popripade si projed stranky o domacim nasili pod vlyvem alkoholu …
Pak si projed to same… ale s marihuanou cisla budou jiste hovorit jasne …!!!
osobne znam jak pestitele… tak kuraky marihuany a produktu z ni delanych …jsou to moc fajn lide.. maji nadhled ktery tobe urcite chybi …
No a druha rada je .....na konci Rijna jdi do obchodu tak si kup napriklad lahev vodky a tu vypij (pokud nejsi nezletilec) pak za 2 dny jdi za tim hulicem a pozadej ho aby ti dal zahulit …uvidis jaky je to nesmyslny zakon ktery zakazuje pestovani a uzivani Marihuany …
Ano chapu stat z toho ma hovno zadne dane tak proc by to nezakazal …vzdyt z alkoholu ma penez az beda lidi co huli obecne chlastaji mene .......je zvlastni ze treba Durman je v Cr povoleny a kdokoliv si ho muze na zahrade pestovat …ale trava nee …
Nehlede na to ze da da pouzivat jako lek …ktery sice neleci ale potlacuje nektere nemoci …sedy zakal …pomaha pri exemech zanetech slach atd …
Timto te nechci navadet k uzivani takzvanych navykovych latek …!!! jen jsem nastinil reseni problemu …
Komunisticky kidy ze trava je odrazovy mustek k jinejm drogam je ponekud zastaralay …pokud nekdo chce brat tvrde chenicke drigy …ten k tomu travu nepotrebuje …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Co mam udelat?

Doplňuji:
Chtít, aby to pozval na sklizeň.

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jak zareagovat spravne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co mam udelat?

Co mám udělat? Začala bych správně založenou anketou. U této chybí „jiná možnost“ a vůbec je nějak zmatená.
Pěstování marihuany není nic protizákonného, takže nemáš co řešit.
http://zpravy­.idnes.cz/mf-dnes-pestovat-marihuanu-je-legalni-rekl-soud-frr-/krimi.aspx?c=A070220­_204650_krimi_mad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Co mam udelat?

Doplňuji:
Použij froté ručník.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bruccee

jak zareagovat spravne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jak zareagovat spravne?

Doplňuji:
Nic, běž k vodě a nic neřeš

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Co mam udelat?

Anketa je neodpověditelná.
Nic nedělejte, přesněji dělejte že to nevidíte. Páč asi někdo pěstuje rostlinku, páč kdyby to bylo tisíce rostlin, tak to již vědí i na policii.

Nechci hlasovat, ale nechce mne to pustit.
To je nějaké divné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

jak zareagovat spravne?

Nezávidět a udělat si vlastní políčko !!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek