meloun 12345

Co delat kdyz mi je spatne?

Nejlepší odpověď
Dom Tailor

V jakém slova smyslu?

Další odpovědi
oskar

Já si dám vždycky panáka slivovice…

aloevera5

Já používám aloe vera gel. Za prvé, když ho budeš pít preventivně, tak ti špatně bude málokdy. Ani když zkonzumuješ větší množství alkoholu, tak druhý den nebudeš mít vopici. Já na aloe nedám dopustit. Dole uvádím webové stránky, kde najdeš další odpovědi.

Zdroj: aloevera5.mypa­ge.cz/menu/faq

Kachninka :P

přesně, ono celkem záleží jak špatně ;)

zbynekplzen

Jestli je to vážnější navštívit lékaře ,jestli je to náhlé , zkusit vzít nějaký uklidnující prášek a pořádně se vyspat …

Itter

Předpokládám od žaludku, takže upíjej obyčejnou Coca-Colu (popíjet, né vychlastat na jednou), hořkou čokoládu (semtam kostičku, ne sežrat najednou, ačkoli to svádí :) a spát.

Na mě funguje spolehlivě :)

Salvaje

Taky pomáhá vymačkat a vypít půlku citronu. A ta cola mi taky zabírá. Z léku Medrin nebo Kinedryl.
A spánek taky zabírá.

Motolka

Aloevera5 nejradši bych Ti napsala, hezká reklama na aloe vera. Ale zde Ti musím dát vyjímečně za pravdu. Aloe vera mě při větším konzumu alkoholu taky pomáhá.