Co dělat, když mě orální sex nevzrušoval ani trochu?

Dobrý den.
S přítelkyní už máme krásný půlroční vztah a proto jsme se rozhodli,že se začneme víc sexuálně poznávat. Nedávno jsem jí to dělal pusou poprvé a shodou okolností tak dobře,že se rozhodla,že příště mě čeká odměna = bude mi dělat orální sex. Včera už na to došlo,začala mě líbat,pomalu stahovala ruce níž a níž,až mi sundala trenky a už začala nejprve rukou. Skoro dvě minuty v kuse mě 'honila',ale vůbec se mi nechtěl postavit. Pak už tedy přešla k orálnímu sexu,což mě docela vzrušilo,ale ne tak,aby se mi postavil.. Dalo se říct,že jsem byl nadržený docela dost,ale pán dole prostě ne. Trému se zas až tak moc neměl,byl jsem v klidu. Řekl jsem jí,že bych to třeba mohl zkusit sám ho postavit,tak jsem jí i tak ošáhaval dole a u toho si to dělal,což mě trochu vzrušilo a skoro se zdálo,že už stojí. Ale přítelkyně bohužel to dělala poprvé,tak v tom ještě neměla takové zkušenosti,místo aby šla rovnou na věc,tak si zase dodávala odvahu tím,že mi dávala pusu zhora až dolu a za tu dobu už mi stačil zase klesnout.. Nemůže to být třeba tím,že pravidelně masturbuji třeba každý den i víckrát denně a pak mě realita nevzrušuje?
Budu vděčný za každou přínosnou odpověd,děkuji moc!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Otázka ještě nemá žádnou odpověď.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.