msi

Co delat kdyz kocka zvraci?

Dobry den, co mam delat kdyz kocka uz fruhy den zvraci? Vse co sni tak skonci venku. Vse. Zaclo to vcera o pulnoci a pokracuje dnes rano. Ani na granulich nemuze byt.. vim ze kocky zvraci ale tohle trva nejak dlouho..

Nejlepší odpověď
Schluker

Odpoved je prosta: vyhledat veterinare.

Další odpovědi
aliendrone

Viz Schluker. A protože je zjevné, že potřebuješ poradit i v takto elementárních věcech, tak dodávám tip na PODOBNOU situací (téma „zvracení“). ;) :D :D
https://youtu­.be/gxqOGxMHtD0?t=34

Drap

Zajdi s ní k veterináři

Roman71

Když se kočce nedaří, odvezu ji k lékaři.. veterináři.

cappuccino

Mas kontrolu, co kocka snedla? Je to kocka domaci nebo venkovni? Pokud je venkovni, tak mozna sezrala otravenou mys. Pockej jeste den a zitra ji vem k veterinari. Hlavne ji davej pit.