Avatar uživatele
adamvosvrda1

Co dělat, když k tomu druhému necítíte to, co on k vám, ale stejně ho máte rádi a nechcete ho opustit?

TO je těžká otázka :(

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2938 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
iceT

V podstatě jsou jen dvě možnosti, zůstat nebo odejít, ale vybrat si musí každý sám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tohle je normální stav, nikdo necítí totéž, co druhej člověk, to není důvod ke změnám. Dokonce ani má fenka ke mě necítí totéž, co já k ní a to už je co říct, pánč jí je přetvářka naprosto cizí*.
Horší bude, až uslyšíš větu- ty už mě nemiluješ. To pak fofrem zdrhej ještě dříve, než se v tom vašem společném zázemí vytvoří živná půda pro citové vykořisťování ;)

*vona se spontánně posere, i když jí to předem očividně mrzí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

To je opravdu těžká otázka. Záleží také trochu na tom, jestli lidé spolu „jen“ chodí, ještě nemají vybudovanou rodinu, domácnost a nebo se jedná o manžele po 20 letech manželství a mají již děti. Úplně stejné city k sobě dva lidé asi nechovají stejně. Stačí si třeba představit, že bychom byli bez toho druhého, už bychom ho neviděli, jestli by nám nescházel a dokázali bychom bez něj žít. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Co dělat musí si každý rozhodnout sám. Takovéto situace nejsou v životě nic nezvyklého

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek