Poradíte, jak se zbavit závislosti na masoxu?

Jsem už pár měsíců závislá na jezení samotného masoxu.Je mi skoro 13 let a když ho mamka kupuje, potají jí ho beru, ale ona to ví. Říká mi, že bych měla přestat, protože mi to něco může udělat, ale já se s ní o tom nechci bavit. Někdy sním třeba i dva za den ,ale není to denně třeba 2x-3x za týden. Chtěla bych se zeptat, co mi to může udělat? Už jsem zkoušela si od toho odvyknout, ale stále mě to láká .Prosím o nějakou radu :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jeduiná rozumná rada je : Nejíst MASOX !

Další odpovědi:

Stříbrný

Precti si, co je v tom za hnusy a co to zpsobuje a rada prestanes sama.

Stříbrný

Kup si tak čtvrt kila Masoxu a sněz ho na posezení. Až ti to vysuší hubu a převrátí střeva naruby, nemeškej a zopakuj to (dřív, než ti přestane být blbě). Zopakuj to ihned za sebou tolikrát, až se ti vybuduje reflex, že jen uvidíš obal, ucítíš zápach nebo uvidíš kostku a obrátí se ti kufr.

(Na motivy vlastní, ovšem nedobrovolné, zkušenosti s pokrmem zvaným krupičná kaše... :-()= )

Zlatý

to nejde ..já tím trpím min. 50let a i když jsem s tím tvrdě bojoval, nikdy se toho nešlo zbavit

Zlatý

Nauč se vařit dobrý vývar - a zjistíš, že Masox je i chuťově pěknej hnus...
:-)))

Jsi normální?
Jen sůl a svinstvo jíš,

Bronzový

masox obsahuje glutamát sodný a soľ a bielkoviny z mäsa.....všetko dosť návykové látky (nielen z cukru a čokolády je silná závislosť, ale aj z mäsa a syra)

ono ten glutamát, soľ a bielkovina ktovie z akej kravy sú zlé na zuby, žalúdok aj pečeň (áno, aj bez chľastu vám z nezdravého jedla stvrdne pečeň)....zhoršujú alergiu, trápia ľadviny

jete dosť, aspoň trochu zdravo? kedy ho najviac potrebujete jesť: keď sa nudíte, máte strach, hnev, stres?

alebo máte dáke zdravotné problémy? štítna žľaza napríklad, nízky tlak, anémia?

skúste ho vymeniť za sójovú omáčku....tá má menej šmakulád

Každá závislost se odbourá pouze tím že danou věc přestaneš používat a jinak to nejde tomu věř.Ještě musíš mít vůli a chtít

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.