Pokročilý

co dělat já a pes

když jsem venku sama se psem nudím se co dělat neexsistuje nějaká hra kterou by ne moc dobře vycvičený pes pochopil?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Popravdě nechápu,jak se můžeš venku se psem nudit,co tak čtu tvoje dotazy,spíš se nudí pes s tebou...
Moje generace pejskařů nejdřív "zhltala" vše dostupné o kynologii,než si troufla s ním přijít třeba na cvičák,to nebývaly parky plné pejsků,jako dnes.
Pes se musí prvořadě motivovat,a když se pán k tomu staví takto,zákonitě se oba musí nudit.
Kdybys chtěla z toho psa fakt mít kámoše,neseděla bys tady ale šla s ním ven,seznámit ho s jinými pejsky a čerpat dobré rady od jejich majitelů.

Další odpovědi:

Stříbrný

Přečti si nějakou knihu o kinologii. Pak si vem do kapsy trochu granulí, psích bonbónů, nebo něčeho podobného a můžeš zkusit vlastní výcvik. A uvidíš že nuda nebude.

RE: varga
I starý pes je učenlivý, bohudík. Sice už bývá vychytralý, ale nakonec pochopí.

Bronzový

Já mám psi cvičené,takže se s nima hraje lehko.U toho vašeho mě snad napadá,házet mu třeba tenisák,nebo klacík,hlavně ne kameny.Vezměte si s sebou piškoty,nebo granule,a on hned pochopí že za donesení dostane pamlsek.Když začne nosit,tak mu piškot třeba dvakrát nedávejte, a pak zase jo.Takto jsem učila i ty své.Zkuste si to nejdřív na dlouhém vodítku,nebo na zahradě,aby se vám někam nezaběhl..

Zlatý

Pes je inteligentní zvíře,proto se dá naučit různé,dokonce velmi složité věci.
Je ovšem třeba s výcvikem,začít co nejdřív.Žádný pes není od přírody hloupý.Musíte mu věnovat hodně času a trpělivosti.Je to velmi podobné,jako u lidí.
Nakonec-potvrzuje to i ono dobře známé:"Starého psa,novým kouskům nenaučíš!"

Doplňuji:
viz.diskuze

Zlatý

Mé holky se při venčení nenudí, pořád někde rochňají, v poli, v lese, ale vždy na dohled. Já si po cestě za chůze často čtu. Když neprší :-).

Co dělat ty a pes?
Já nevědět,já myslet,že pes být v pořádek.
Spíš být to obráceně.Co počít si pes s tebou.
Bubukaa ty být Hotentot snad.

Diskuze k otázce

Zlatý

vagra

Pro Bumbese-samozřejmě,že to není dogma.Chtěl jsem jenom zdůraznit věk psa,kdy se nejsnadněji učí.
U lidí je to podobné,vím o čem mluvím.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.