Anette

Co chlapy tak „fascinuje“ na ženském poprsí?

Chlapi-„Co na prsou vidíte?“ :D
Holky-Taky vám přijde,že chlapi neumí koukat jinam?

Odpovědi
Braník

ale umí koukat i jinam,když třeba ta slečna to poprsí nemá,tak se chlapi rádi juknout na prdelku jak zezadu,tak i zepředu,tak nezoufej,
jinak ženská prsa jsou krásná jen do určitého věku,proto my chapi se raděj díváme na ty mladší/prsa/,
jo a pohrát si s takovýma pevnýma dvojkama je slast!!!
ahoj

Funna

ne všechny…jsou horňáci a dolňáci…a je to proto, že prsa mají spojené s pocitem bezpečí…co první viděli a z čeho první sáli? .-)

Anuket

Tak to netuším. Každopádně jak píše Funna, jsou horňáci a dolňáci. Neexistuje chlap, který by nebyl alespoň na jedno, či obojí. Třeba můj přítel je zarytý dolňák. Je mu jedno, zda ženské leze stísněné poprsí z výstřihu až k pupíku, nebo zda má slečna „lentilky pod kobercem“ (což byl můj případ, když jsme se poznali 😁 Ale díkybohu k tomu už mám daleko). Hlavně kouká na zadečky. Když spolu někde jdeme, tak vždycky v duchu vím, za kterou se otočí. 😁

iwrana

Mému muži se nelíbí ženy s hodně velkými prsy.Většinou řekne:No to je hrozný.

anonym

Co na nich vidím ? Jen to, že jsou součásti jejího těla a především to, jestli bude schopna kojit své potomky!

honza19hk

Onot také pokud je vůbec na co koukat,některé ženské jsou jak prkno,prdelku žádnou atd..
Jinak s prsama je lepší si hrát než na ně jen koukat.Ale nesmí být moc velký,ideální tak akorát do ruky.