Avatar uživatele
Anette

Co chlapy tak „fascinuje“ na ženském poprsí?

Chlapi-„Co na prsou vidíte?“ :D
Holky-Taky vám přijde,že chlapi neumí koukat jinam?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, M., Braník před 4073 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Braník

ale umí koukat i jinam,když třeba ta slečna to poprsí nemá,tak se chlapi rádi juknout na prdelku jak zezadu,tak i zepředu,tak nezoufej,
jinak ženská prsa jsou krásná jen do určitého věku,proto my chapi se raděj díváme na ty mladší/prsa/,
jo a pohrát si s takovýma pevnýma dvojkama je slast!!!
ahoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

ne všechny…jsou horňáci a dolňáci…a je to proto, že prsa mají spojené s pocitem bezpečí…co první viděli a z čeho první sáli? .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Tak to netuším. Každopádně jak píše Funna, jsou horňáci a dolňáci. Neexistuje chlap, který by nebyl alespoň na jedno, či obojí. Třeba můj přítel je zarytý dolňák. Je mu jedno, zda ženské leze stísněné poprsí z výstřihu až k pupíku, nebo zda má slečna „lentilky pod kobercem“ (což byl můj případ, když jsme se poznali 😁 Ale díkybohu k tomu už mám daleko). Hlavně kouká na zadečky. Když spolu někde jdeme, tak vždycky v duchu vím, za kterou se otočí. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Mému muži se nelíbí ženy s hodně velkými prsy.Většinou řekne:No to je hrozný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co na nich vidím ? Jen to, že jsou součásti jejího těla a především to, jestli bude schopna kojit své potomky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Onot také pokud je vůbec na co koukat,některé ženské jsou jak prkno,prdelku žádnou atd..
Jinak s prsama je lepší si hrát než na ně jen koukat.Ale nesmí být moc velký,ideální tak akorát do ruky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek