TheMyss

Co by se stalo kdybych se opil v Mexiku a pak letěl do Ameriky?

Pokud by se 18-ti letý člověk opil v Mexiku, kde je povoleno pít od 18-ti a pak by letěl do Ameriky, kde je povoleno pít od 24 a byl by stále opilý, mohli by ho zadržet?
Doplňuji:
Pardon má to být od 21, omlouvám se ;)

Odpovědi
rigormortis

Ano a ne, ano mohli by ho zadržet, ne není v americe povoleno pít od 24 ale od 21.

anonym

Myslela jsem, že od 21 let, spíš se stane, že tě do letadla nepustí

marci1

Pokud se nepletu, tak v Americe je povoleno požívat alkohol od 21 let. V Mexiku je to velmi tolerantní, nevyžadují ani průkaz totožnosti, ale v Americe je to přísnější. Možná byste musel prokázat, že jste letěl z Mexika. Opravdu nevím.

zjentek

do 21let ti v usa nikdo nikde nenaleje, páč by vzápětí přišel o svou licenci na líh a to by byl průser, tam to není jak u nás. No ale jestli seš na plech a v kolika, to je úplně jiná věc ..však u nás jsou taky spratci často namol tak ve 12–14ti letech a nobody care :o

MK44

Vzhledem k bezpečnostním kontrolám na letištích byste pravděpodobně zůstal v Mexiku…