verka

Co by se mohlo tak prodávat v zahraničních supermarketech, když mají český týden?

Nejlepší odpověď
anonym

naše politiky,takové zboží jen tak nikde jinde nenajdou

Další odpovědi
BEAES

Tak třeba paštiku Matěj,Svačinka a Májka, dále špekáčky, koláče, pivo, víno a Olomoucké tvarůžky.

myšpulín

Knedlíky, Tuzemský rum nebo Plzeňský Prazdroj.

led

německé zboží
Doplňuji:
české zboží jsem, žel, málo viděla i v Českých zemích

ten který je

To co na Karlově mostě – ruské čepice a bábušky.:-(

GM

To co naše rodina běžně nakupuje. Vyhýbáme se zboží cizího původu.(nebo se alespoň snažíme).

chucky

Viděla jsem v německém Penny v akci český týden-
Becherovku, lovecký salám, sýry, plzeńské pivo, nějaké krájené vakuově balené salámy a dále koláče, ale na značku výrobce si už nepamatuji, hermelín.