Slezsky fc

Co by jste si koupili jako první ?(jen tyto věci) Kdyby jste měli 10 000 Kč.

Odpovědi
Hamon

Notebook

Hry nehraju, tablet nevyužiju (víc obsahu vytvářím, než konzumuju) a mám rád mobilitu… Takže kdybych MUSEL, pak notebook. Ovšem v této cenové hladině bych ty peníze investoval jinak (nebo je ušetřil).

Hammy

Xbox 360

Vzhledem k tomu, že by sis za 10 000 moc doboru počítačovou sestavu nebo notebook nekoupil… tak bych volil tablet nebo xbox 360, u mě teda za těch 10 000 jasně Xbox 360 :)

Kelt

Počítačovou sestavu

Toto vše je třeba posuzovat individuálně, protože záleží na tom, jak kterou věc potřebuji, jakou má pro mne hodnotu. Tím nemyslím, kolik stojí, ale jak bych to dokázal využít, nebo jak moc to potřebuji a hlavně k čemu ji potřebuji. Dejme tomu, že notebook je levnější než tablet, ale těžší – vyplatí se mi to přenášení, nebo je lepší funkčnosti. Lze posuzovat další pro a proti a konečně nikde se neříká, zda se ty peníze musí dát hned. Je možné si koupit věci na splátky a mohu mít všechno a za měsíc zaplatím zase stejnou částku. Nevím, jak snadno k této částce přijdeš, co pro tebe znamená , ale vždy je důležitý poměr hodnota : cena a využití.
Kup si levnou věc a za nějakou dobu budeš litovat, že jsi ušetřil a vyhodil zbytečné peníze, kup si drahou věc, kterou využiješ jen z 10% a bude Ti to taky vadit.
Záleží hlavně na tom, proč to potřebuješ , zda na hry, filmy, nebo tvůrčí práci a na jak dlouho si myslíš, že to budeš potřebovat. Nemusím snad připomínat, že špičkový výrobek je po nějakém čase na mnohem nižší hodnotě a stejné věci lze koupit i levněji třeba v bazaru nebo jinde. Ale tak Ti mohu radit ještě více a stejně to bude záležet jenom na Tobě. Rozhodnout se musíš sám, ty si danou věc koupíš a budeš používat.

anonym

Tablet

Tom20

Notebook

Doplňuji:
Protože některé mé oblíbené starší PC hry si pořád rád zahraju,využiju i ten net a rád u toho ležím,tak bych si koupil notebook :D

Nuk nuk

Počítačovou sestavu

Doplňuji:
Pro práci bych ji asi využila nejlépe. Ale mimo anketu musím uvažovat realisticky a brát v potaz prostorové možnosti, takže nakonec by to byl asi notebook.

mandat

Počítačovou sestavu

korps

Notebook

Dumbo

Notebook