ptáč

Čím z dlažby Taurus odstranit čárance z černých podrážek?

Mělo by to jít vygumovat. Ale jestli je něco spešl?

Oranžový sprej; jaký odstín?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Hele nejsem si jist, ale já na všecko používám takový oranžový sprej-postřikovač z jednoho obchodu, který kvůli reklamě nechci jmenovat, ale prý je to dobrá volba :)
Normálně nastříkat přímo z rozprašovače a setřít hadrou a bude to dole.
http://media.no­vinky.cz/294/2729­48-original1-d1qo3.jpg ale je to oranžová piksla, na obrázku je žlutá. Nekupuj tu fialovou.